XI Międzynarodowe Sympozjum Proktologiczne 14-15 maja 2015 r.

Dodał  |  0 Komentarzy

NA STRONĘ

Nie musisz wyjeżdżać z Polski, żeby spotkać światowe sławy koloproktologii.

Przyjedź do Łodzi w maju 2015 roku!

Podczas XI Międzynarodowego Sympozjum Proktologicznego zostaną poruszone najważniejsze
problemy i omówione najnowsze światowe osiągnięcia w chirurgii jelita grubego, proktologii, leczeniu chorób zapalnych jelit
. Wysoki poziom wykładów gwarantują proktolodzy z USA, Niemiec, Austrii, Włoch, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i innych krajów. Swoją obecnością zaszczycą nas profesorowie m.in.: Bruno Roche ze Szwajcarii, Antonio Longo, Giovanni Romano, Donato Altomare i Antonio Trompetto z Włoch, Paris Tekkis i Steven Brown z Anglii, Bela Teleky z Austrii, Tracy Hull z USA, Francis Seow-Choen z Singapuru, Alexander Herold, Roland Scherer z Niemiec, Eloy Espin Basany z Hiszpanii i wielu innych.

Sympozjum Proktologiczne to 3 dni, podczas których można wziąć udział w wykładach, warsztatach, dyskusjach, targach firm medycznych i farmaceutycznych, pokazach najnowocześniejszych narzędzi chirurgicznych, a wszystko w jednym miejscu – w prestiżowym czterogwiazdowym hotelu Andel’s w Łodzi. Każdy uczestnik po zakończeniu sympozjum będzie czuł się w pełni usatysfakcjonowany i znacznie bogatszy w praktyczną wiedzę.

ORGANIZATORZY:

– Przewodniczący Komitetu Naukowego i Organizacyjnego: prof. dr hab. n. med. Adam Dziki
– Klinika Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
– Stowarzyszenie Popierania Rozwoju Proktologii

Więcej informacji na stronie: www.sympozjumproktologiczne.pl